Sympakt trade, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oboru...

Firma Sympakt trade je na trhu od roku 1994. Zpočátku se věnovala výhradně prodeji kulečníkových potřeb, výrobou kulečníkových stolů a provozováním heren. Sortiment dále rozšířen o nabídku šipkových potřeb a společenských her. Od roku 1996 nabízíme sportovní poháry, skleněné trofeje, medaile atd. Tato nabídka se stává jednou z největších v západních Čechách. V Sokolově otevíráme další kamennou prodejnu.

V roce 1999 rozšiřujeme prodej o golfové vybavení, které se stává společně se sportovními poháry a trofejemi hlavním prodejním artiklem.

Roku 2013 je prodejna přestěhována do prostor golfového indooru na Slovanech (TJ Lokomotiva) se skvělým zázemím pro golfisty - 2x golfový simulátor, 5x odpaliště, putting mat, občerstvení.

V současné době nabízíme:

Maloobchodní a velkoobchodní prodej sportovních pohárů, trofejí, medailí, diplomů a ocenění. Prodej šipkových a kulečníkových potřeb, golfového vybavení. Potahování kulečníků. Servis golfových holí - výměna gripů, shaftů, zkracování a prodlužování, nastavení úhlů Lie a Loft.