dálkoměr Nikon COOLSHOT 40i Zobrazit větší

dálkoměr Nikon COOLSHOT 40i

Novinka

Dálkoměr COOLSHOT 40i, který nyní umožňuje měření až do vzdálenosti 590 m a je lehčí, než kdykoli předtím, je navržen pro hráče golfu, kteří chtějí vylepšit svoje schopnosti. Zahrnuje technologii kompenzace úhlu společnosti Nikon, která zobrazuje vzdálenost upravenou o sklon (horizontální vzdálenost ± výšku) a je ideální k použití na golfových hřištích se svahy do kopce i z kopce

Více informací

7 490 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Režim priority prvního objektu je užitečný, pokud chcete změřit vzdálenost ke značce jamky na hřišti, když jsou v pozadí stromy. Technologie HYPER READ společnosti Nikon zajišťuje, že se naměřená vzdálenost zobrazí okamžitě (přibližně za 0,5 s) bez ohledu na vzdálenost od objektu. Díky tomu se můžete soustředit na hru. Vysoce kvalitní hledáček s vícenásobnými antireflexními vrstvami a 6násobným zvětšením poskytuje jasný a čistý obraz.

Optika: 6×21

Rozsah měření¹: 7,5–590 m

Přesnost¹: ±0,75 m

Rychlé a stabilní měření HYPER READ (přibližně 0,5 s) bez ohledu na vzdálenost

Systém přepínání priority dvou objektů (režim priority prvního objektu a režim priority vzdáleného objektu)

Funkce měření pod úhlem: Ano (vzdálenost upravená o sklon)

Snadná obsluha

Přesnost vám poskytne jistotu při hře

Technologie STABILIZED

Měřte rychle a přesně vzdálenosti s technologií Nikon STABILIZED (redukce vibrací), abyste se mohli plně soustředit na plánování svých úderů a zlepšení své hry.

Technologie LOCKED ON

Odstraňte nejisté odhady ze své hry. Technologie LOCKED ON zobrazuje vzdálenost k nejbližšímu objektu, takže máte jistotu přesného zachycení praporku.

Technologie ID

Každý úder bude platný. Technologie ID poskytuje vzdálenost upravenou o sklon, takže budete vědět s naprostou přesností, jakým způsobem musíte vést úder do míčku.

3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: