dálkoměr Nikon COOLSHOT 20 Zobrazit větší

dálkoměr Nikon COOLSHOT 20

Novinka

Dálkoměr COOLSHOT 20, který nyní umožňuje měření až do vzdálenosti 500 m  je nejmenší a nejlehčí model, je navržen výlučně k měření skutečné vzdálenosti a představuje vynikající nástroj pro hráče golfu.

Více informací

4 890 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Režim priority prvního objektu je užitečný, pokud chcete změřit vzdálenost ke značce jamky na hřišti, když jsou v pozadí stromy. Technologie HYPER READ společnosti Nikon zajišťuje okamžité zobrazení naměřené vzdálenosti (přibližně za 0,5 s) bez ohledu na vzdálenost od objektu. Vysoce kvalitní hledáček s vícenásobnými antireflexními vrstvami a 6násobným zvětšením poskytuje jasný a čistý obraz.

Optika: 6×21

Rozsah měření¹: 5–500 m

Přesnost¹: ±0,75 m

Rychlé a stabilní měření HYPER READ (přibližně 0,5 s) bez ohledu na vzdálenost

Vestavěná funkce priority prvního objektu

Funkce měření pod úhlem: Ne (povoleno na turnajích)

Snadná obsluha

Přesnost vám poskytne jistotu při hře

Technologie STABILIZED

Měřte rychle a přesně vzdálenosti s technologií Nikon STABILIZED (redukce vibrací), abyste se mohli plně soustředit na plánování svých úderů a zlepšení své hry.

Technologie LOCKED ON

Odstraňte nejisté odhady ze své hry. Technologie LOCKED ON zobrazuje vzdálenost k nejbližšímu objektu, takže máte jistotu přesného zachycení praporku.

Technologie ID

Každý úder bude platný. Technologie ID poskytuje vzdálenost upravenou o sklon, takže budete vědět s naprostou přesností, jakým způsobem musíte vést úder do míčku.

3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: