dálkoměr Nikon COOLSHOT 80VR Zobrazit větší

dálkoměr Nikon COOLSHOT 80VR

Novinka

Nikon Coolshot 80 VR laserový dálkoměr

Rychle hodnoťte přesnou vzdálenost pro snadné zamíření a zlepšete svou golfovou hru s laserovým dálkoměrem, který se chlubí optickým systémem VR (redukce vibrací)1 společnosti Nikon.

Více informací

8 990 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Režim priority prvního objektu je užitečný, pokud chcete změřit vzdálenost ke značce jamky na hřišti, když jsou v pozadí stromy. Technologie HYPER READ společnosti Nikon zajišťuje, že se naměřená vzdálenost zobrazí okamžitě (přibližně za 0,5 s) bez ohledu na vzdálenost od objektu. Díky tomu se můžete soustředit na hru. Vysoce kvalitní hledáček s vícenásobnými antireflexními vrstvami a 6násobným zvětšením poskytuje jasný a čistý obraz.

Vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky jsou sníženy na přibl. 1/5 či méně2, což poskytuje rychlejší a přesnější odečet. S dosahem až 915 metrů rovněž disponuje technologií LOCKED ON, která ukazuje okamžité vizuální potvrzení vzdálenosti k cíli, když se objekty překrývají. HYPER READ okamžitě ukazuje přesné měření, zatímco 6x monokulár poskytuje vysoký optický výkon v ergonomickém těle odolném vůči počasí.

Tělo dálkoměru COOLSHOT 80 VR je postaveno, aby bylo kompaktní a lehké, a je optimalizováno pro golf. Snadno ovladatelné ergonomické tělo laserového dálkoměru zajišťuje pohodlné a bezproblémové použití, zatímco si uchovává vynikající optický výkon.

TECHNOLOGIE VR (REDUKCE VIBRACÍ)

Díky systému VR (redukce vibrací) společnosti Nikon jsou vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky sníženy1 a vyzařující laser je rovněž zároveň připojen. Protože můžete nasměrovat laser na cíl rychleji a snadněji, jednoduchost měření malého objektu, jako je praporková tyč, je výrazně zvýšena. Toto vše je dosaženo pomocí originálních technologií společnosti Nikon, které jsou spojením technologie VR a vysoce výkonné funkce měření.

Optika: 6×21

Rozsah měření¹: 7,5–910 m

Přesnost¹: ±0,75 m

Rychlé a stabilní měření HYPER READ (přibližně 0,5 s) bez ohledu na vzdálenost

Systém přepínání priority dvou objektů (režim priority prvního objektu a režim priority vzdáleného objektu)

Funkce měření pod úhlem: Ano (vzdálenost upravená o sklon)

Snadná obsluha

Přesnost vám poskytne jistotu při hře

Technologie STABILIZED

Měřte rychle a přesně vzdálenosti s technologií Nikon STABILIZED (redukce vibrací), abyste se mohli plně soustředit na plánování svých úderů a zlepšení své hry.

Technologie LOCKED ON

Odstraňte nejisté odhady ze své hry. Technologie LOCKED ON zobrazuje vzdálenost k nejbližšímu objektu, takže máte jistotu přesného zachycení praporku.

Technologie ID

Každý úder bude platný. Technologie ID poskytuje vzdálenost upravenou o sklon, takže budete vědět s naprostou přesností, jakým způsobem musíte vést úder do míčku.

3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: