putter Odyssey White Ice 2.0 RH 35"
  • putter Odyssey White Ice 2.0 RH 35"

putter Odyssey White Ice 2.0 RH 35"

Klasický blade putter od firmy Odyssey

3 795,00 Kč
S DPH
Mimo Plzeň odesíláme nejpozději následující pracovní den; po Plzni doprava zdarma; POHÁRY, MEDAILE a další produkty upravované na zakázku vždy po dohodě.
Množství
Zboží skladem

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

- Klasický "blade" design hlavy patru přináší čisté linie a offset celého shaftu. To poskytuje důvěru a přináší větší jistotu při zamíření na jamku.

- Úplně nová "White Ice" přední několikavrstvá vložka (insert) je vytvořena pro ten nejlepší pocit při kontaktu s míčkem při patování.

- Tyto patry byly vyvíjeny na základě odezvy a konzultace s tourovými hráči! Navíc těmto patrům inženýři z Odyssey dodali vynikající zvuk, citlivost a konzistentnost. To vše spojeno navíc s novým tmavším designem pro snížení odrazu světla. Vynikající pocit sklouben dohromady s pohledem na patování od tourových hráčů.

White Ice přední vložka (insert): Díky několikavrstvé přední vložce se vyladil a zdokonalil zvuk, zlepšila se citlivost a poskytuje Vám mnohem větší důvěru a sebejistotu při patování. Vnitřní část je vytvořena o 19% pevnější a o 92% tužší, což přináší lepší pocit a větší pružnost, díky těmto technologiím budete mít konzistentnější vzdálenosti a lepší kontrolu. Povrch úderové plochy je zdrsněný, a to proto, aby zlepšil zvuk při kontaktu s měkčími míčky, díky této zdrsněné struktuře také pomáhá zvýšit tření a podporuje tak rotaci.

- Optimalizace vyvážení V základních modelech Odyssey White Ice jsou vložena vyladěná závaží v patce hlavy hole. Tato závaží optimalizují hlavu patru s délkou shaftu a vytváří tak ideální celkové vyvážení, které maximalizuje pocit, kontrolu a přesnost. Toto vyvážení hlavy hole používá 340 gramovou hlavu při délce shaftu 35"

Specifické reference