putter Odyssey White Ice 2.0 RH 35" Zobrazit větší

putter Odyssey White Ice 2.0 RH 35"

Novinka

Klasický blade putter od firmy Odyssey

Více informací

3 795 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

- Klasický "blade" design hlavy patru přináší čisté linie a offset celého shaftu. To poskytuje důvěru a přináší větší jistotu při zamíření na jamku.

- Úplně nová "White Ice" přední několikavrstvá vložka (insert) je vytvořena pro ten nejlepší pocit při kontaktu s míčkem při patování.

- Tyto patry byly vyvíjeny na základě odezvy a konzultace s tourovými hráči! Navíc těmto patrům inženýři z Odyssey dodali vynikající zvuk, citlivost a konzistentnost. To vše spojeno navíc s novým tmavším designem pro snížení odrazu světla. Vynikající pocit sklouben dohromady s pohledem na patování od tourových hráčů.

White Ice přední vložka (insert): Díky několikavrstvé přední vložce se vyladil a zdokonalil zvuk, zlepšila se citlivost a poskytuje Vám mnohem větší důvěru a sebejistotu při patování. Vnitřní část je vytvořena o 19% pevnější a o 92% tužší, což přináší lepší pocit a větší pružnost, díky těmto technologiím budete mít konzistentnější vzdálenosti a lepší kontrolu. Povrch úderové plochy je zdrsněný, a to proto, aby zlepšil zvuk při kontaktu s měkčími míčky, díky této zdrsněné struktuře také pomáhá zvýšit tření a podporuje tak rotaci.

- Optimalizace vyvážení V základních modelech Odyssey White Ice jsou vložena vyladěná závaží v patce hlavy hole. Tato závaží optimalizují hlavu patru s délkou shaftu a vytváří tak ideální celkové vyvážení, které maximalizuje pocit, kontrolu a přesnost. Toto vyvážení hlavy hole používá 340 gramovou hlavu při délce shaftu 35"

10 other products in the same category: