putter Odyssey Versa Blade BWB WH 1W 35 RH
  • putter Odyssey Versa Blade BWB WH 1W 35 RH
  • putter Odyssey Versa Blade BWB WH 1W 35 RH

putter Odyssey Versa Blade BWB WH 1W 35 RH

Odysseyový tým designerů vzal zpětou vazbu od tůrových hráčů po celém světě, aby vytvořili řadu prémiových putterů, které nabízejí vše co potřebujete k lepší hře.

5 000,00 Kč
S DPH
Mimo Plzeň odesíláme nejpozději následující pracovní den; po Plzni doprava zdarma; k vyzvednutí na provozovně během 120 minut. POHÁRY, MEDAILE a další produkty upravované na zakázku vždy po dohodě.
Množství
Zboží skladem

  Zabezpečení plateb a platebních údajů

SSL ZABEZPEČENÁ PLATBA - Vaše údaje jsou chráněny 256 bitovým SSL šifrováním

  DOPRAVA

Česká pošta 149 Kč; PPL 139 Kč; při objednání nad 3000 Kč doprava ZDARMA; Dobírka 29 Kč

 

Vrácení zboží zdarma

Řada putterů Versa má nejlepší zaměřovací systém, který je na trhu k dispoziciu. Velmi zajímavou informací, která může ovlivnit váš výber při koupi putteru je fakt, že pokud stojíte od jamky už 2,5m, tak máte při míření toleranci maximálně 1°. Pokud zamíříte méně přesně už se do jamky netrefíte. 

Jsou zde gumová vnitřní a aluminová vnější vložka, které vám dají mnohem lepší kontrolu. Díky tomu již nezáleží tolik na tom, zda se trefíte do středu úderové plochy, protože vložky jsou schopny předat míčku energii správně po celé své ploše. Abyste se mohli soustředit na míření a nastavení hole, jsou zde z pravidla tři konstrastní pruhy, které vám pomáhají podvědomě udržet úderovou plochu ve stejné rovině jako při založení. 

Navíc vám tento systém pomůže založit správně za míček obecně. Při správném založení je vidět malá úzká, tenká čárka. Naopak při špatném není vidět vůbec.

Vítěz turnajů, vizionářské zarovnání, s 1# vložkou na Tour

V Odyssey neustále posouvají konvence za cílem učinit nejdůležitější část hry jednodušší. Zatímco konvenční myšlení nám říká, že zarovnání probíhá jen u založení, náš přelomový vysoce kontrastní zarovnávací systém zvýrazňuje správný úhel líce u založení, ve švihu i při impaktu. Vítězný Odyssey Versa putter se ověřuje každý týden jako nejrychleji stoupající nový putter na Tour, s černobílým kontrastem a White Hot vložkou, které důvěřují nejlepší hráči na světě.

EyeFit System

EyeFit System vám umožní si vybrat nejlepší putter díky jednoduchému procesu tří kroků založených na pozici očí při založení. EyeFit system se skládá ze zrcadla a 4 čárek, které vám pomohou ukázat pozice krčku při úderu. EyeFit system máme k dispozici v BestGolf Shop Praha

Vysoce kontrastní zarovnání

Vysoce kontrastní zarovnání zvýrazňuje správný úhel líce od založení po impakt pro zarovnání skrze celý putt.

Černobílý kontrast umožní vašim očím zaostřit na lineární design na putteru k zvýraznění úhlu líce a zvýšení koncentrace.

#1 vložka na Tour

Nová a vylepšená verze White Hot vložky, 1# vložky na Tour, je konstruovaná pro konzistentnější zvuk, pocit a výkon na greenu.

Nová technologie procesu vyřezávání laserem pomáhá dosahovat extrémně úzkých tolerancí pro větší konzistenci a výkon.

Specifické reference