Mack Daddy 4 X-grind

Mack Daddy 4 X-grind

allaway Mack Daddy 4 Wedge 

Unikátní spojení funkcí a technologií podporuje zdokonalenou rotaci míče a kontrolu. - 20D drážky: nízké lofty (52 a níže) mají 20D drážky pro důslednou rotaci míče při plném švihu 
- 5D drážky: vyšší lofty (54 a výše) mají agresivní 5D drážky pro maximální kontrolu při úderech z Rafu a při hře okolo greenu 

4 400,00 Kč
S DPH
Mimo Plzeň do 3-4 dní; po Plzni do druhého pracovního dne.
Vyberte držení:
Vyberte flex:
Loft hole
Povrch hole
Bounce Wedge
MNOŽSTVÍ
Zboží skladem

  • Zásady zabezpečení Zásady zabezpečení
  • Zásady doručení Zásady doručení
  • Zásady vrácení Zásady vrácení

Na úderové ploše je 16 drážek s malými Nip-It drážkami v blízkosti předního okraje pro dodatečnou kontrolu. Tato konfigurace poskytuje vynikající rotaci míče a ovladatelnost. Uvnitř každé této drážky jsou agresivní mikro drážky, aby se ještě zvýšila rotace míče. Kombinace drážek poskytuje až 84 kontaktních bodů namísto 16. To vede k mnohem větší rotaci. 

Více možností na snadné provádění různých typů švihu z fairwaye, Rafu a písku. 
- C-Grind: zvýšený reliéf hlavně na patě, usnadňuje hrát různé údery a otevřenou úderovou plochou ze středně těžkých až těžkých podmínek hřiště. Bounce 8 stupňů. - S-Grind: spodní hrana se střední šířkou s mírným výstupkem v zadní části a snížena na patě. Udržuje hlavu nízko, čímž podporuje dobrý kontakt při otevřené úderové ploše. Bounce 10 stupňů. 
- W-Grind: Spodní hrana je širší ve středu a na špičce a užší na patě, se středně velkým reliéfem paty a vydutím od špičky po patu. To zabraňuje zaseknutí bez zbytečného odrazu a udržuje náběžnou hranu v blízkosti povrchu. Všestrannější než předchozí W-Grind. Bounce 12 stupňů. 
- X-Grind: nový tvar spodní hrany má úzký půlkruhový tvar, snížen na špičce. Vynikající tvar pro mírné až strmé útočné údery a pro středně těžké až těžké podmínky hřiště. Bounce 12 stupňů. 

Všechny tři prvky spolupracují na dosažení pozoruhodného pocitu při úderu. Systém čtyř váhových portů a frézovaných hliníkových medailonů umožňují pozici CG posunout agresivně výše pro lepší pocit při úderu s každým loftem. 

Specifické reference