• -10%
železa Callaway Apex CF16 - pánská (recoil shaft)
  • železa Callaway Apex CF16 - pánská (recoil shaft)

železa Callaway Apex CF16 - pánská (recoil shaft)

Řada Apex patří k tomu nejlepšímu, co Callaway nabízí na straně nízkých hendikepů. 

31 590,00 Kč - 10%
35 100,00 Kč
S DPH
Na objednání (doručení cca do 7-10 dní)
Vyberte držení:
Materiál shaftu
Množství
Zboží jen na objednání

  Zabezpečení plateb a platebních údajů

SSL ZABEZPEČENÁ PLATBA - Vaše údaje jsou chráněny 256 bitovým SSL šifrováním

  DOPRAVA

Česká pošta 149 Kč; PPL 139 Kč; při objednání nad 3000 Kč doprava ZDARMA; Dobírka 29 Kč

 

Vrácení zboží zdarma

Příběh želez Apex CF 16 je úzce spjat s 360° lící, podporující konzistentní rychlost míče napříč celou plochou. Jedná se o tutéž technologii, již použili u želez Big Bertha i XR, nyní se poprvé objevuje i ve spojení s kovanými železy. Spolu s výraznějším podříznutím dutiny tak vznikla větší úderová plocha bez podpůrné konstrukce, což napomáhá vyšší rychlosti míče. Kombinaci líce a mocnějšího vybrání uplatnili ovšem pouze u části setu, a to od železa trojky po sedmičku. Od osmičky začíná hrát výraznější roli samotný loft.
„Naše technologie líce má u golfistů velmi dobrou odezvu, neboť přináší zjevné nárůsty rychlosti. Je tak zcela logické, že jsme ji využili také u letošních modelů Apex. Přiměli jsme tím naše inženýry jít za dosud zavedené hranice. Výsledkem jsou kovaná železa nabízející výbornou zpětnou vazbu," nešetří chválou šéf výzkumu a vývoje Alan Hocknell.

Aby výrobce zachoval měkký pocit, který právě kované hole nabízejí, použili vložku z termoplastického uretanu, sloužící coby tlumič nežádoucích vibrací. Samotný proces kování probíhá čtyřikrát a je velmi přesný, stejně jako frézování. Za vším hledejme myšlenku nabídnout odpovídající délku, aniž by bylo nutné obětovat cit a schopnost tvarovat rány.

A zdaleka to není poprvé, co se s železy uvedené řady setkáváme. V letošní nabídce figurují dva sety, CF 16 a Pro 16. Naproti tomu hybridy navazující na stejnojmennou sadu želez se dočkaly premiéry. 

skladba 4-9+PW (cena za 7 kusů želez)

shaft - UST Mamiya Recoil ES Graphite


Apex CFTomu přispívají progresivní offset, šířka spodku, výška těžiště a celkové vyvážení. S tím se vám dostane skvěle skloubený mix tolerance, kontroly, všestrannosti i odpovídajícího letu míče, pokud hovoříme o každém železe v setu. Dlouhá železa s větším offsetem jsou tolerantnější, zatímco krátké hole zaujmou kompaktním tvarem a menším offsetem, abyste docílili kontroly a získali odpovídající odezvu.
Železa lze zakoupit v setu od č. 3 po SW, a to na grafitu (UST Mamiya Recoil 760/780) i na oceli (True Temper XP 95).

Shlédněte promo na youtube

Specifické reference