MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE

MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE

MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE

Aktivní filtry

 • Garmin Approach S20

  Cena 5 399,00 Kč

  Hodinky Garmin Approach S20
  se hodí pro svůj přitažlivý design a možnostmi zobrazení jako každodenní hodinky, golfové GPS a monitor oznámení a aktivit. Pro golf používají vysoce citlivé GPS rychlé a přesně zobrazující vzdálenosti ke greenu, nebezpečí a doglegu. Mají předinstalováno 40.000 golfových hříšť z celého světa.

 • dálkoměr Nikon COOLSHOT 80VR

  Cena 8 990,00 Kč

  Nikon Coolshot 80 VR laserový dálkoměr

  Rychle hodnoťte přesnou vzdálenost pro snadné zamíření a zlepšete svou golfovou hru s laserovým dálkoměrem, který se chlubí optickým systémem VR (redukce vibrací)1 společnosti Nikon.

 • dálkoměr Nikon COOLSHOT 20

  Cena 4 890,00 Kč

  Dálkoměr COOLSHOT 20, který nyní umožňuje měření až do vzdálenosti 500 m  je nejmenší a nejlehčí model, je navržen výlučně k měření skutečné vzdálenosti a představuje vynikající nástroj pro hráče golfu.

 • dálkoměr Nikon COOLSHOT 40i

  Cena 7 490,00 Kč

  Dálkoměr COOLSHOT 40i, který nyní umožňuje měření až do vzdálenosti 590 m a je lehčí, než kdykoli předtím, je navržen pro hráče golfu, kteří chtějí vylepšit svoje schopnosti. Zahrnuje technologii kompenzace úhlu společnosti Nikon, která zobrazuje vzdálenost upravenou o sklon (horizontální vzdálenost ± výšku) a je ideální k použití na golfových hřištích se svahy do kopce i z kopce

 • dálkoměr Nikon COOLSHOT 40

  Cena 6 490,00 Kč

  Dálkoměr COOLSHOT 40, který nyní umožňuje měření až do vzdálenosti 590 m a je lehčí, než kdykoli předtím, je navržen výlučně k měření skutečné vzdálenosti a představuje vynikající nástroj pro hráče golfu.